A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Інформація по ЗНО

Міністерство освіти і науки інформує, що реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 січня до 22 січня 2022 р. Для зареєстрованих учасників будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне ЗНО відбудеться:

– 19 березня – з української мови, української мови і літератури;

– 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. У день проведення пробного тестування учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Для отримання результатів кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

– 19-21 березня – з української мови, української мови і літератури;

– 26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту),  біології,  географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами – від 213 до 309 грн, зареєструватися на яке можна на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

https://rada.info/upload/users_files/25997425/3a53c84a94ec0f4d65a48276a4b8b1d3.pdf

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора