A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Школа сприяння здоров'ю

Концептуальні аспекти розбудови «Школи культури здоров’я – Школа ефективного розвитку компетентної творчої особистості» Вилківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – ліцей» Вилківської міської ради Одеської області.

Шляхи популяризації здорового способу життя учнів та персоналу Вилківського НВК через партнерство освітнього закладу з батьківською громадськістю, представниками медичної галузі, органів місцевого самоврядування, громадськими організаціями з метою формування здоров’язбережувальної компетентності всіх учасників навчально-виховного процесу.

Здоров'я дітей - найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Наші діти на сьогодні - ослаблені та хворобливі як, урешті, і належить бути дитині, котра погано та нераціонально харчується, живе в забрудненому навколишньому середовищі, не займається справжньою фізкультурою та постійно зазнає нервових перевантажень. Тому формування здорового способу життя є обов'язковим завданням і умовою розвитку творчих здібностей учня та формування його як творчої особистості.

Школа - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Школа - єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів. Тому саме школа покликана чітко регламентувати діяльність кожного з них на шляху до кінцевої мети - створення здорового мікроклімату для виховання здорової особистості.

повна версія виступу: https://docs.google.com/document/d/13AnZ_41pDNUAkf-Y__WpOKvnAACKB289YY_tLdN7dTo/edit?usp=sharing

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора