A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

ПОЛОЖЕННЯ про індивідуальну форму

ПОЛОЖЕННЯ


про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти здобувачами освіти

 Вилківського  навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня - ліцей» Вилківської міської ради

 

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Це Положення визначає порядок організації здобуття повної загальної середньої освіти Вилківського НВК «ЗЗСОІ-ІІІ ст.-ліцей» за індивідуальною формою.

2. Це Положення складено відповідно до Законів України «Про освіту, «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2016 року № 8 «Про затвердження Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти».

3. Заклад може організовувати здобуття освіти за індивідуальною екстернатною формою (екстернатом), сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

Для забезпечення індивідуальної форми здобуття освіти можуть використовуватися технології дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року № 1115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224.

Організація здобуття освіти за індивідуальною формою може здійснюватися на будь-якому рівні повної загальної середньої освіти за винятком випадків, передбачених цим Положенням.

4. Зарахування осіб до закладу на індивідуальну форму здобуття освіти, переведення та відрахування із закладу здійснюється відповідно до пунктів 458101112 розділу I, розділу IIIпункту 1 розділу IV Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016. Особливості подання документів для зарахування (переведення) здобувачів освіти на індивідуальну форму здобуття освіти визначаються розділами IIIV цього Положення.

5. Заклад може організовувати здобуття освіти за індивідуальною формою незалежно від місця проживання особи. Зарахування до закладу на індивідуальну форму здобуття освіти проводиться зазвичай до початку навчального року.

Переведення здобувачів освіти на індивідуальну форму здобуття освіти може відбуватися протягом навчального року, але не пізніше ніж за 3 місяці до проведення річного оцінювання результатів навчання здобувачів чи державної підсумкової атестації (далі – атестація). Таке обмеження не застосовується для переведення на педагогічний патронаж.

Для осіб, які здобували чи здобувають освіту за кордоном, а також для осіб, які проживали чи проживають на тимчасово окупованій території України або в населених пунктах, території здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях на період здійснення зазначених заходів (далі – неконтрольована територія) або на території населених пунктів на лінії зіткнення, території, на якій встановлено режим надзвичайної ситуації або режим надзвичайного стану, зарахування (переведення) на екстернат здійснюється протягом усього календарного року.

Зарахування осіб до закладу для здобуття освіти за індивідуальною формою може здійснюватися незалежно від наявності вільних місць у класі.

Зарахування (переведення) на індивідуальну форму здобуття освіти здійснюється зазвичай на навчальний рік.

6. Облік здобувачів освіти за індивідуальною формою здійснюється відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684.

повна версія документа: https://docs.google.com/document/d/13UnzvLF6ZxkDb9lBB--dXsO15sV2ILSD90w3fCeR9Pc/edit?usp=sharing

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора