A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Міжнародний день рідної мови

Любіть красу своєї мови

Звучання слів і запах слів:

Це квітка ніжна і чудова

З широких батьківських степів.

             21 лютого в Україні і світі святкують  Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам`ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом.

             Учні Вилківського НВК разом з вчителями Соловйовою М.О., Кіпарис Т.І., Касько О.В. та  бібліотекарем Овсянніковою Л.П. взяли активну участь у святкуванні Міжнародного дня рідної мови.

             Учні 7-х класів створили паркан «Говоримо українською». Також серед учнів 7-х та 8-х класів була проведена інтелектуально-розважальна гра «Я знаю українську». Учні 7-А класу на уроці російської мови спробували себе у ролі шифрувальників, вони грали у гру «Дешифратор».

          Для учнів 5-х класів була проведена апетитна вікторина «Смачна Україна», після якої діти пригощалися в їдальні варениками. А на наступному уроці п`ятикласники підготували особисті газети під  назвою "Моя чудова українська мова", в яких записали цікаві факти, загадки про українську мову,  склали сенкани та невеличкі творчі роботи в рубриці "Я хочу, щоб українська мова..."

          Учні 4-х класів разом з класоводами та вчителями української мови досліджували неповторний колорит української культури шляхом пізнання страв національної кухні  у грі «Україна смакує».

          Для учнів 6-х класів була проведена інтелектуальна гра «Мовна скарбничка».

           Всі заходи були підпорядковані єдиній виховній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора