A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

"Тато, мама і я - спортивна сім'я"

Фізичні вправи та ігри можуть принести користь дітям лише у тому випадку, коли вони будуть займатися ними регулярно і якщо при цьому батьки та вчителі будуть піклуватися про відповідність цих вправ віку і силам дитини.

А ми все рухаємося вперед і вже дійшли до екватора "Тижня фізичної культури". Настав час і нашим новеньким у середній школі, а саме 5-тим класам, продемонструвати свою фізичну підготовку. Взагалі, для 5-тих класів ми традиційно проводимо сімейне спортивне свято "Тато, мама і я - спортивна сім'я", на якому батьки зі своїми дітьми мають змогу активно провести час. Але цього року наша традиція зазнала змін, тому захід відбувся у дещо іншій формі.

Сьогодні два класи змагалися між собою, а в ролі жюрі були батьки наших учнів. Таким чином батьки мали змогу побачити як їх діти поводять себе в оточенні своїх однокласників та взаємодіють з іншим колективом, яким чином діти конкурують між собою, яких фізичних навичок вони здобули та як вони їх застосовують.

На сьогоднішній зустрічі учні 5-тих класів були дуже активними, веселими, спритними, кмітливими та зосередженими на досягненні найкращих результатів. Було видно спільну роботу вчителів та батьків у плані залучення учнів до активного способу життя та занять спортом.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора