A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

ПОРЯДОК підвищення кваліфікації педагогічних працівників

І. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

1.1. Цей Порядок визначає процедуру, види, форми, обсяг (тривалість), періодичність, умови підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників Вилківського навчально-виховного комплексу «Закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів - ліцей» Вилківської міської ради (далі – заклад) та порядок визнання результатів підвищення кваліфікації.

Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладу забезпечується Відділом освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради та закладом у межах повноважень та відповідно до законодавства.

1.2. Цей Порядок складено відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (далі – Постанова № 800).

Дія цього Порядку поширюється на всіх педагогічних і науково-педагогічних працівників закладу.

1.3. Педагогічні і науково-педагогічні працівники закладу зобов’язані постійно підвищувати свою кваліфікацію.

Метою підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладу є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

1.4. Педагогічні та науково-педагогічні працівники закладу можуть підвищувати кваліфікацію в Україні та за кордоном (крім держави, що визнана Верховною Радою України державою-агресором чи державою-окупантом).

1.5. Педагогічні і науково-педагогічні працівники можуть підвищувати кваліфікацію за різними формами, видами.

Формами підвищення кваліфікації є інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева), дуальна, на робочому місці, на виробництві тощо. Форми підвищення кваліфікації можуть поєднуватись.

Основними видами підвищення кваліфікації є:

навчання за програмою підвищення кваліфікації, у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо;

стажування (згідно Постанови № 800).

https://rada.info/upload/users_files/25997425/f4cad934a5182474c31a9b7d9b8f41e5.docx

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора