A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Протокол засідання

П Р О Т О К О Л

звітування директора 

Вилківського навчально-виховного комплексу

«Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей»

Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

перед громадськістю

від 27.08.2021  року

 

ПРИСУТНІ:    адміністрація школи, профспілковий комітет, батьківський комітет школи.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1.Звітування директора школи Соловйової А. Г. перед педагогічним колективом та громадськістю про виконану роботу за 2020 – 2021 н. р.

 

  2. Виступи членів педагогічного колективу, батьківської громадськості про діяльність директора  школи Соловйової А. Г, щодо підвищення рівня організації освітнього  процесу у навчальному закладі.

 3. Оцінювання діяльності директора  школи шляхом відкритого голосування  за результатами звіту директора .

 

Вибори голови та секретаря зборів.

           Вчитель  Касько О.В.. внесла пропозицію обрати голову  зборів- вчителя      Соловйову М.О., секретаря  зборів-Рябцеву Л. І.

Ухвалили:

1.Обрати головою зборів  Соловйову М.О.

2.Обрати секретаря  Рябцеву Л. І.

Результат голосування: одностайно.

 

     СЛУХАЛИ:  

голову зборів Соловйову М.О., яка зазначила, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» від 23.03.2005 р. № 178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п. 3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів», «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної  державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної  мотивації. Марина Олексіївна надала слово для звіту  директору школи Соловйовій А.Г.

 

ВИСТУПИЛА:

директор  школи  Соловйова А.Г., яка  проаналізувала свою діяльність в 2020-2021 навчальному році .  У своєму виступі вона детально зупинилася на таких питаннях:

1.персональний внесок керівника у підвищення рівня організації  освітнього  процесу;

2.виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9, 11  класу) ;

3.методична робота з педагогічними кадрами

 4.аналіз рівнів навчальних досягнень учнів, підвищення якості освітнього       процесу;

 5.аналіз результативності участі школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних  олімпіад

6.створення умов для варіативності навчання та  впровадження педагогічних технологій у навчальний процес;

7.організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;

8.про  заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази школи;

9.залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;

10. заходи щодо забезпечення  школи педкадрами та доцільність їх розстановки;

11.соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та працівників  педагогічного колективу;

12.моральне та матеріальне стимулювання учнів та  педпрацівників;

13.дотримання  правопорядку неповнолітніми;

14.залучення педагогічної та батьківської громадськості  до управління діяльності школи;

     

(звіт додається)

Оцінка діяльності керівника

       

Слухали:

Про діяльність Соловйової А. Г як керівника школи   виступили члени педагогічного колективу

Сивізіна Н.П., заступник директора з НВР, яка відзначила, що директор школи користується повагою серед працівників школи, учнів, батьків. Колектив школи під її керівництвом працює стабільно, злагоджено, виконуючи основні завдання школи. Вона створює всі умови для підвищення якості освітніх послуг, які надає школа сьогодні. Запропонувала визнати роботу Соловйової Алли Георгіївни доброю.

          Московська М.К., голова профспілкового комітету школи, відзначила, що Алла Георгіївна – креативний керівник, наполегливо та планомірно працює з педколективом щодо вирішення навчально-виховних завдань. Вона вмілий керівник, гарний господар. Постійно займається благоустроєм школи, вимоглива до себе і підлеглих і в той же час готова прийти на допомогу кожному вчителеві, учневі і батькам. Завжди вислухає, дасть пораду, як краще поводитися в тій чи іншій ситуації, узгоджує свої рішення з профспілковим комітетом школи. Визнала роботу директора школи  доброю.

 

          Олійникова Т.П., мати  учня 11-Б  класу відзначила, що директор тісно співпрацює з батьками. Керівник школи постійно звітує про роботу школи, про проблеми навчання і виховання учнів. Зроблена велика робота з благоустрою школи у співпраці із місцевою владою, щороку батьки допомагають проводити поточні ремонти, зміцнювати матеріальну базу кабінетів. Це стало можливим завдяки вмілому керівництву директора школи, її наполегливості, цілеспрямованості. Протягом навчального року спільно з батьками, педагогами і учнями проведені родинні свята, спільні проекти, зустрічі, звіти. У школі створені всі умови для навчання та відпочинку дітей. Запропонував визнати роботу директора задовільною.

  1. СЛУХАЛИ:

Голова  зборів Соловйову М.О., яка запропонувала взяти участь у відкритому голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності директора  школи  Соловйової Алли Георгіївни впродовж 2020-2021 н.р,    підвела підсумок  звітування та повідомила присутніх про результати голосування.

 

Результати відкритого голосування:

         «добре» -  44 голоси

         «незадовільно» - 0 голосів 

         «утрималось» - 0 голосів

 

УХВАЛИЛИ:

   1. Визнати роботу директора Вилківського НВК «ЗЗСОІ-ІІІ ступенів-ліцей» доброю.

  2. Довести рішення загальних зборів до відома відділу освіти, молоді,та спорту, Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

 

                        Голова зборів:                                            Соловйова М.О.

                       Секретар зборів:                                         Рябцева Л. І.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора