A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

«Мій Шевченко»

28 березня 2023 р. було підбито підсумки V Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», організованого ГО «Інноваційні обрії України» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Конкурс мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізацію пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації. Цього року до участі в Конкурсі долучилось 3309 учасників. Учасники були розподілені на 4 категорії:

5-8 кл.; 9-11 кл.; коледжі (заклади освіти професійної/професійно-технічної, фахової передвищої освіти); заклади вищої освіти.

Цього року на конкурс було подано 3309 робіт із понад 2800 закладів загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти з усіх областей України. Кожна робота здобувача освіти перевірялась трьома членами журі. Талановиті учні нашого навчального закладу стали теж учасниками конкурсу есе «Мій Шевченко». У своїх творчих роботах вони розповіли про власний досвід читання Шевченка, про вірші, що найбільше вразили, про розуміння важливості його поезії для кожного українця, про знайомство із поетичним словом Кобзаря. Вітаємо і щиро радіємо:

Суслов Станіслав (5-В кл.), Ковальова- Моргун Вікторія (7-Б кл.), Делюкова Софія (7-Б кл.), Щербакова Юлія (9-Б кл.), Тіпакова Ганна (11-Б кл.). Вітаємо керівників конкурсних робіт:вчителів української мови та літератури Касько О.В., Соловйову М.О., Кіпарис Т.І.! Усі вони відзначені Подяками організаторів конкурсу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора