A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Вітаємо переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, мета якого виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку.

08 грудня 2022 року на базі Вилківського ОЗО відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році.

На урочистому відкритті зі словами привітання до учнів звернулася Алла Ярославівна Євтюхова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради та Лариса Іванівна Арансон, секретар Вилківської міської ради.

На І (міський) етап Конкурсу-захисту на розгляд журі було представлено 13 науково-дослідницьких робіт у 11 секціях 7 відділень.

Результатом плідної роботи учнів-членів та педагогічних керівників стали перемоги манівців:

І місце - Сімаков Максим Сергійович, учень 9 класу Вилківського ЗЗСО №2. Відділення «Комп’ютерні науки», секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», керівник – Олеськів Ольга Овер’янівна;

І місце - Панов Дмитро Євгенович, учень 11 класу Вилківського ЗЗСО №2. Відділення «Комп’ютерні науки», секція «Технології програмування», керівник – Олеськів Ольга Овер’янівна;

На обласному етапі Конкурсу-захисту Вилківську громаду буде представляти команда учнів у складі:

- Сімакова Максима Сергійовича, учень 9 класу Вилківського ЗЗСО №2;

- Панова Дмитра Євгеновича, учень 11 класу Вилківського ЗЗСО №2;

Щиро вітаємо переможців та педагогів з високою оцінкою представлених робіт! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових звершень та подальших успіхів у досягненні наукових вершин, а тим, хто посів I місце – перемоги на обласному етапі! Пишаємося Вами!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора