A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Про відновлення освітнього процесу на період воєнного стану

НАКАЗ

14.03.3033 р.                                                м. Вилкове                                             № 39/01-10

Про відновлення

освітнього процесу

Вилківського ЗЗСО № 2

на період воєнного стану

Відповідно до Законів України» про місцеві державні адміністрації», « Про правовий режим  воєнного стану», Указу Президента України « Про введення воєнного стану в Україні», розпоряджень голови  Одеської обласної  військової адміністрації від 25.02.2022 р. № 4/А-2022 « Про впровадження заходів правового режиму воєнного стану у закладах освіти», від 08.03.2022 р. року № 79/А-2022 р. « Про організацію освітньої діяльності в Одеській області  на період воєнного стану», наказу Департаменту  освіти і науки в Одеській області військової адміністрації від 09.03.2022 . № 3/ОД « Про організацію освітнього процесу в закладах освіти на період воєнного стану», з метою відновлення освітнього процесу в закладах освіти Вилківської міської ради . забезпечення максимальної безпеки дітей та працівників закладів освіти Вилківської міської ради, виконання освітніх програм у 2021/2022 навчальному році.

НАКАЗУЮ:

  1. З 14.03.2022 р відновити та організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з урахуванням особливості викладання теоретичної та практичної частини освітньої програми.
  2. Під час організації освітнього процесу використовувати технології дистанційного навчання, перевагу надавати використанню  асинхронного онлайн-навчання електронних ресурсів і  можливостей освітньої платформи « Всеукраїнська школа онлайн» регіональних платформ ресурсів закладів освіти області.
  3. Педагогічному персоналу організувати підготовку завдань з різних предметів для здобувачів освіти,  враховуючи корекційно-розвиткову складову програми.
  4. Відповідальній за наповнення сайту школи  Олеськів О.О. розміщувати завдання для учнів на навчальний тиждень.
  5. Педагогічним працівникам здійснювати   передачу завдань  різноманітними засобами комунікації: вайбер-групи, спілкування в телефонному режимі, листуванні  через електронну пошту, ZOOM.
  6. Забезпечити можливість учням з числа внутрішньо переміщених осіб тимчасово відвідувати (за заявою одного з батьків) заклад за місцем тимчасового перебування.
  7. Інформувати батьківську, учнівську та педагогічну громадськість про організацію освітнього процесу у закладі розмістивши всю необхідну інформацію на офіційному сайті закладу.
  8. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                              Алла СОЛОВЙОВА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора