A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Ревайлдинг

     20 березня 2023 року організації, ініціативи та люди з шести континентів знову об'єднаються, щоб розповісти світу про ревайлдинг та необхідність відновлення природи в усіх куточках нашої Планети, надихаючи інших підтримувати та втілювати в життя філософію ревайлдингу.

     Ревайлдинг, здичавіння або, найкраще, оприроднення (англ. rewilding, від wild — дикий, природний) — поняття в екології, що означає відновлення характерних для певного регіону екосистем шляхом поетапного повернення аборигенних видів. В дельті Дунаю ми успішно працюємо над відновленням заплав, озер та степів, а також повертаємо в наші ландшафти знакові види, такі як кулан, лань європейська, водяний буйвіл, пугач, бабак та багато інших. Ми також працюємо з місцевими громадами над розвитком економіки на основі природи та популяризацію ревайлдинг територій.

     До цього свята Дунайським біосферним заповідником  28 березня був проведений захід з учнями 5-А класу про ревайлдинг в дельті Дунаю. Діти за активну роботу були нагороджені Подяками команди ревайлдингу України та солодкими подарунками.

     Дякуємо науковому співпрацівнику ДБЗ Балацькій Тетяні Іванівні за цікавий захід.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора